Etykiety

niedziela, 29 grudnia 2013

GLISS KUR ULTIMATE VOLUME SHAMPOO

Pełna nazwa produktu: 
GLISS KUR HAIR REPAIR ULTIMATE VOLUME Regeneracja i objętość
Producent: Schwarzkopf  & Henkel
Objętość: 400 ml
Cena: około 14,99 zł
Data ważności: 12 miesięcy od otwarcia
Przeznaczenie: włosy cienkie, płaskie i zniszczone

Ważne informacje: zawiera kompleks płynnej keratyny, kolagen morski, głównym składnikiem jest SLS natomiast nie zawiera silikonów

Producent na opakowaniu informuje, że jest to szampon, który unosi włosy i regeneruje je bez obciążania dla zwiększonej objętości i odporności.

Aktualnie ten szampon to mój absolutny hit. Za 400 ml produktu płacimy około 14,99 zł i bardzo często możemy go znaleźć w promocji jeszcze taniej. Jest przezroczysty, ma konsystencję żelową i bardzo ładnie pachnie (nie jest to zapach ani słodki, ani kwiatowy i ciężko go dokładnie określić, ale moim zdaniem tak właśnie powinny pachnieć czyste, świeżo umyte włosy). Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i nie spływa z rąk czy włosów podczas aplikacji. Dobrze myje włosy i pozostawia wrażenie, że są one lekkie i świeże. Bardzo lubię szampony Gliss Kur, ale muszę przyznać, że przed zakupem właśnie tego miałam moment zawahania ze względu na to, że nie zawiera on silikonów. Ich brak jest oczywiście bardzo pozytywną informacją, ale moje włosy są z natury bardzo suche, puszące się a przy tym bardzo gęste i długie i kilkakrotnie już zauważyłam, ze brak silikonów w szamponie oznacza naelektryzowaną, niemożliwą do ujarzmienia szczotę na głowie. Mimo wszystko zdecydowałam się na zakup i był to totalny strzał w dziesiątkę !!!! :) Moje włosy ani się nie puszą, ani nie elektryzują a w dodatku są lekkie, w sam raz nawilżone i bardzo dobrze się układają. Od tamtej pory zawsze wracam do tego szamponu i podejrzewam, że bardzo ciężko będzie mi znaleźć równie dobry za podobną cenę. Ale oczywiście nie przestanę poszukiwać, testować, próbować, bo to przecież lubię najbardziej :) :) :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze, inspiracje i pomysły :)